Soutěž FotkaFilm

Soutěž FotkaFilm jsme připravili pro všechny nadšence do bezpilotního létání, kteří umí drony používat nejen k létání, ale i focení nebo natáčení videí. Skvělá šance jak využít svůj talent a vyhrát zajímavé ceny!

Soutěž je určena pouze pro hobby piloty. Pokud patříte mezi profesionální piloty dronu, máte povolení k provádění leteckých prací a chcete se s ostatními podělit o své snímky, zašlete nám je a staňte se součástí výstavy. Expozice soutěžních fotografií hobby pilotů i nesoutěžních snímků profesionálů bude instalována v jedné z kaváren v centru západočeské metropole.

Kategorie

Fotka z dronu

Nejrůznější budovy, akce, příroda, zajímavé události – je toho tolik, co můžete zachytit!

Fotografie může být pořízena jakýmkoliv záznamovým zařízením vhodným pro umístění na bezpilotní letadlo.

Video z dronu

Fantazii se meze nekladou! Čekáme na ty nejzajímavější nápady!

Video může být pořízeno jakýmkoliv záznamovým zařízením vhodným pro umístění na bezpilotní letadlo, úpravy videa (střih, barvy atd.) jsou povoleny.

Přihlášení do soutěže

Soutěž je určena pouze pro hobby piloty.
Videa nahrávejte v archivu .zip

Podmínky soutěže

  1. Soutěž je určena pouze pro hobby piloty, kteří se mohou registrovat a zaslat fotografie/video do 21. 4. 2019.
  2. Soutěžící může přihlásit maximálně 2 fotografie v kategorii „Foto z dronu“, v kategorii „Video z dronu“ pak pouze jedno video.
  3. Vítěze jednotlivých kategorií vyhodnotí odborná porota. Z každé kategorie budou ohodnoceni autoři 3 nejlepších snímků.
  4. Hlasovat se bude také na našich FB stránkách Dronfest, kam nahrajeme všechny soutěžní fotografie. Snímek s nejvyšším počtem „lajků“ získá hodnotnou cenu.
  5. Fotky a videa nahrávejte bez vodoznaku/podpisu.
  6. Nahráním fotografie nebo videa vyjadřuje soutěžící souhlas s podmínkami soutěže.
  7. SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, telefonní číslo, emailová adresa účastníků soutěže (v případě nezletilého tyto osobní údaje jeho zákonného zástupce) z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace soutěže FotkaFilm po dobu trvání soutěže, tedy maximálně do 31.7.2019.

Ceny

Soutěží se o hodnotné ceny. Hlavní výhry v podobě dronů do soutěže věnuje DJI store Prague - www.dronestoreprague.cz


Archiv Dronfestu

Dronfest 2018

Třetí ročník Dronfestu byl výzva. Dali jsme si za cíl vytvořit exkluzivní program, který bude obohacený i o zahraniční hosty. A povedlo se! Pozvání přijala třeba Gail Orenstein – světově proslulá novinářka, jež monitoruje dronem dění v zemích zasažených válečným konfliktem. Ta prohlásila, že jí to, co zde zažila, připomíná Silicon Valley v San Franciscu. Stejně tak nešetřil chválou ani Emmanuel Prévinaire, dvojnásobný držitel Oscara za technické inovace – letecké záběry filmů jako Harry Potter nebo James Bond – ten kromě jiného vyzdvihl jedinečného start-upového ducha Plzně.

Detail ročníku 2018

Dronfest 2017

Druhý ročník Dronfestu se odehrál 2. a 3. června 2017 v areálu DEPO2015 v Plzni. Návštěvnost byla skvělá – unikátní festival bezpilotního létání si nenechalo ujít kolem 7 tisíc lidí! Na veletrhu představilo své stroje 30 vystavovatelů, lidé si mohli poslechnout nejrůznější přednášky, podívat se na letecké ukázky nebo shlédnout exhibiční závody v FPV létání, a to ve zcela nově otevřené Drone Race Aréně.

Detail ročníku 2017

Dronfest 2016

První ročník Dronfestu se odehrál 3. a 4. června 2016 a předčil očekávání – i přes nepřízeň počasí si jej nenechalo ujít kolem 4 tisíc lidí! V areálu DEPA2015 byly k vidění stroje těch nejvýznamnějších výrobců dronů – DJI, Gryphon Dynamics, Robodrone Industry, Flydeo, Flyability Gimbal, Telink, Jamcopters a další. Plno bylo také na přednáškách a spoustu zájemců lákaly atraktivní letecké ukázky.

Detail ročníku 2016

Dronfest © 2019 SITMP, design by Beneš & Michl