Dronfest 2019

1.-2.6. 2019 Cukrovarská ulice, Plzeň

Letos nás čeká už čtvrtý ročník Dronfestu. Už teď si ve svém diáři rezervujte 1. a 2. června 2019. Chystáme pro vás nabitý program - TOP drony, špičkový odborníci, exhibiční závody, přednášky, letecké ukázky, prostě skvělý den plný bezpilotních letadel, a to pro celou rodinu.

Tentokrát nás čeká změna - potkáme se v těsné blízkosti DEPO2015 v Plzni, festival totiž přesouváme do nově zrekonstruovaného areálu bývalé Reo Depony v Cukrovarské ulici
(prostor, kde se v předchozích letech odehrávaly FPV závody).

Ale to rozhodně nebude jediná novinka. Program intenzivně připravujeme a všechny důležité informace včas zveřejníme zde i na facebookových stránkách festivalu. Ale přece jen, už teď bychom mohli trochu nalákat a prozradit jména několika hostů, jejichž účasti si moc vážíme.

Petr Jan Juračka - vědec a nezaměnitelná osobnost v oblasti bezpilotního létání zároveň, jeho fotografie a videa, která pořizuje z cest po celém světě, berou dech. Petrův komentář navíc zaručeně rozesměje každé publikum. Na jeho přednášky se vyplatí přijít včas, místa totiž mizí raketovou rychlostí!

Antonín Procházka mladší - pamatujete na loňský Dronfest? Když tenhle talentovaný herec a režisér slíbil, že nás vezme do zákulisí filmového natáčení, málokdo asi čekal, že přímo na Dronfestu padne opravdová filmová klapka. Co si připraví letos je zatím tajemstvím, ale jedním jsme si jisti - určitě to bude stát za to!

Radim Kolibík - fotograf, ale ne ledajaký. Přímo světově uznávaný. Focení s dronem se věnuje už víc než sedm let, za tu dobu procestoval velký kus světa a snímky, které se mu podařily zachytit, jsou jedním slovem ohromující! Chcete se seznámit s Ostravákem, jehož snímky obdivují třeba i v časopise National Geographic? Tak na viděnou na Dronfestu!

Dronfest © 2019 SITMP, design by Beneš & Michl