Soutěž DronApp

DronApp je soutěž pro studenty do 30 let, kteří se zajímají o bezpilotní letadla. Účastnit se mohou studenti s nápadem nebo již hotovým projektem, jenž nalezne využití v oblasti bezpilotního létání. Může jít například o aplikaci, konstrukční nebo inovační řešení, design, atd. Ty nejlepší projekty podpoříme a pomůžeme je dovést do zdárného konce.

Registrace do soutěže je možná do 3. března. První společná úvodní schůzka proběhne 6. března. Termín pro odevzdání prací je 15. května. O vítězi rozhodne odborná porota, která ohodnotí funkčnost, stabilitu, efektivitu a kreativitu řešení. Vyhlášení vítězných projektů a předání hodnotných cen se odehraje 1. června v rámci slavnostního závěrečného večera Dronfestu. Hlavní cenou je stolní počítač.

Harmonogram soutěže

do 3. 3. 2019 registrace
20. 3. - 15. 5. 2019 prostor pro realizaci projektu
15. 5. 2019 mezní termín pro odevzdání
1. 6. 2019 závěrečné vyhlášení na Dronfestu 2019

 

Podmínky soutěže

Podmínky soutěže naleznete zde


Registrace do soutěže

Registrace do soutěže byla uzavřena. Termín pro odevzdání prací je 15. května. O vítězi rozhodne odborná porota, která ohodnotí funkčnost, stabilitu, efektivitu a kreativitu řešení. Vyhlášení vítězných projektů a předání hodnotných cen se odehraje 1. června v rámci slavnostního závěrečného večera Dronfestu.

Porota soutěže:
Bolek Matouš, DiS.
Ing. Pavel König
Cholinský Tomáš
Tuháček Ondřej


Kontaktní osoba

Ondřej Tuháček
E-mail: tuhaceko@plzen.eu
Tel.: +420 378 035 548


Archiv Dronfestu

Dronfest 2019

Čtvrtý ročník Dronfestu byl prosluněný od začátku až do konce. A to nejen počasím, ale i skvělou náladou vystavovatelů, pilotů, přednášejících a samozřejmě vás, kteří jste si tuhle jedinečnou show nenechali ujít :) Díky za to! 1. a 2. června 2019 se Dronfest poprvé odehrál jinde než v areálu DEPO2015 v Plzni, ale vlastně jen o kousek - program jsme přesunuli do nově zrekonstruovaného městského technologického parku v Cukrovarské ulici. A tahle novinka se rozhodně vyplatila, nasbírali jsme spoustu ohlasů, že mít všechno na jednom místě je prostě super!

Detail ročníku 2019

Dronfest 2018

Třetí ročník Dronfestu byl výzva. Dali jsme si za cíl vytvořit exkluzivní program, který bude obohacený i o zahraniční hosty. A povedlo se! Pozvání přijala třeba Gail Orenstein – světově proslulá novinářka, jež monitoruje dronem dění v zemích zasažených válečným konfliktem. Ta prohlásila, že jí to, co zde zažila, připomíná Silicon Valley v San Franciscu. Stejně tak nešetřil chválou ani Emmanuel Prévinaire, dvojnásobný držitel Oscara za technické inovace – letecké záběry filmů jako Harry Potter nebo James Bond – ten kromě jiného vyzdvihl jedinečného start-upového ducha Plzně.

Detail ročníku 2018

Dronfest 2017

Druhý ročník Dronfestu se odehrál 2. a 3. června 2017 v areálu DEPO2015 v Plzni. Návštěvnost byla skvělá – unikátní festival bezpilotního létání si nenechalo ujít kolem 7 tisíc lidí! Na veletrhu představilo své stroje 30 vystavovatelů, lidé si mohli poslechnout nejrůznější přednášky, podívat se na letecké ukázky nebo shlédnout exhibiční závody v FPV létání, a to ve zcela nově otevřené Drone Race Aréně.

Detail ročníku 2017

Dronfest 2016

První ročník Dronfestu se odehrál 3. a 4. června 2016 a předčil očekávání – i přes nepřízeň počasí si jej nenechalo ujít kolem 4 tisíc lidí! V areálu DEPA2015 byly k vidění stroje těch nejvýznamnějších výrobců dronů – DJI, Gryphon Dynamics, Robodrone Industry, Flydeo, Flyability Gimbal, Telink, Jamcopters a další. Plno bylo také na přednáškách a spoustu zájemců lákaly atraktivní letecké ukázky.

Detail ročníku 2016

Dronfest © 2019 SITMP, design by Beneš & Michl