Soutěž FotkaFilm

Soutěž FotkaFilm jsme připravili pro všechny nadšence do bezpilotního létání, kteří umí drony používat nejen k létání, ale i focení nebo natáčení videí. Skvělá šance jak využít svůj talent a vyhrát zajímavé ceny!

Soutěž je určena pouze pro hobby piloty. Pokud patříte mezi profesionální piloty dronu, máte povolení k provádění leteckých prací a chcete se s ostatními podělit o své snímky, zašlete nám je a staňte se součástí výstavy. Expozice soutěžních fotografií hobby pilotů i nesoutěžních snímků profesionálů bude instalována v jedné z kaváren v centru západočeské metropole.

Kategorie

Fotka z dronu

Nejrůznější budovy, akce, příroda, zajímavé události – je toho tolik, co můžete zachytit!

Fotografie může být pořízena jakýmkoliv záznamovým zařízením vhodným pro umístění na bezpilotní letadlo.

Video z dronu

Fantazii se meze nekladou! Čekáme na ty nejzajímavější nápady!

Video může být pořízeno jakýmkoliv záznamovým zařízením vhodným pro umístění na bezpilotní letadlo, úpravy videa (střih, barvy atd.) jsou povoleny.

Přihlášení do soutěže

Soutěž je určena pouze pro hobby piloty.
Fotografie zasílejte přes formulář níže.

Videa zasílejte přes úschovnu na tuhaceko@plzen.eu

Nahrávání souborů
Souhlasím s Creative Commons

Podmínky soutěže

  1. Soutěž je určena pouze pro hobby piloty, kteří se mohou registrovat a zaslat fotografie/video do 31. 8. 2021.
  2. Soutěžící může přihlásit maximálně 2 fotografie v kategorii „Foto z dronu“, v kategorii „Video z dronu“ pak pouze jedno video, které zašle přes úschovnu na tuhaceko@plzen.eu.
  3. Vítěze jednotlivých kategorií vyhodnotí odborná porota. Z každé kategorie budou ohodnoceni autoři 3 nejlepších snímků.
  4. Hlasovat se bude také na našich FB stránkách Dronfest, kam nahrajeme všechny soutěžní fotografie. Snímek s nejvyšším počtem „lajků“ získá hodnotnou cenu.
  5. Fotky a videa nahrávejte bez vodoznaku/podpisu.
  6. Nahráním fotografie nebo videa vyjadřuje soutěžící souhlas s podmínkami soutěže.
  7. SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, telefonní číslo, emailová adresa účastníků soutěže (v případě nezletilého tyto osobní údaje jeho zákonného zástupce) z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace soutěže FotkaFilm po dobu trvání soutěže, tedy maximálně do 31. 12. 2021.

Ceny

Soutěží se o hodnotné ceny.


Dronfest © 2019 SITMP, design by Beneš & Michl