Dronfest 2019

Čtvrtý ročník Dronfestu byl prosluněný od začátku až do konce. A to nejen počasím, ale i skvělou náladou vystavovatelů, pilotů, přednášejících a samozřejmě vás, kteří jste si tuhle jedinečnou show nenechali ujít :) Díky za to!

1. a 2. června 2019 se Dronfest poprvé odehrál jinde než v areálu DEPO2015 v Plzni, ale vlastně jen o kousek - program jsme přesunuli do nově zrekonstruovaného městského technologického parku v Cukrovarské ulici. A tahle novinka se rozhodně vyplatila, nasbírali jsme spoustu ohlasů, že mít všechno na jednom místě je prostě super!

Veletrh dronů, letecké ukázky, FPV závody, přednášky a bohatý doprovodný program pro celou rodinu - tohle všechno si užívaly tisíce návštěvníků z různých koutů republiky, ale i zahraniční. Na Dronfestu 2019 jste se mohli potkat třeba i s milovníky bezpilotního létání z daleké Austrálie nebo Jižní Koreji! Jsme moc rádi, že se myšlenka festivalu šíří takhle daleko, určitě k tomu přispívá i fakt, že Dronfest je zařazený mezi největší akce svého druhu na světě :)

Vždycky se snažíme poslouchat vás - naše příznivce - proto jsme do programu čtvrtého ročníku zařadili nabitý blok cestovatelských přednášek. Neuvěřitelné záběry a poutavá přednáška uznávaného fotografa a vědce Petra Jana Juračky, dechberoucí záběry sympatického Ostraváka Radima Kolibíka, putování s trabanty očima Vojtěcha Duchoslava, nahlédutí do zákulisí filmového natáčení s Antonínem Procházkou ml., nebo parkour, cestování a drony ve spojení se skvělým projektem JUMP N TRAVEL - plné přednáškové místnosti byly důkazem, že tohle vás opravdu baví :)

Dronfest 2019 je minulostí, nicméně my už pomalu, ale jistě, začínáme plánovat další, v pořadí už páté kolo akce plné dronů! Moc si vážíme toho, že komunita lidí spojených s Dronfestem každý rok roste, je to pro nás radost a samozřejmě i závazek do budoucna - aby každý ročník Dronfestu stál za to!

Děkujeme vám všem, že s námi tuhle unikátní akci tvoříte....a na viděnou v květnu 2020!